27 stycznia, 2019 3:08 pm

KOLEJNY FINAŁ DOLNEGO ŚLĄSKA W PIŁCE SIATKOWEJ DLA NASZEGO LICEUM

Okazało się ,że zawsze są najlepsi i potwierdzili to nasi uczniowie w finale strefy wałbrzyskiej wygrywając półfinał i finał awansując to Finału Licealiady. Powtórzony sukces z ubiegłego roku Mistrzostwa Wałbrzycha i awans do Finału Dolnego Śląska. Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie, a nasi uczniowie udowodnili, że posiadają wysokie umiejętności siatkarskie. Awans wywalczyli na co dzień zawodnicy TS Chełmiec Wałbrzych, którzy awansowali także do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Juniorów. Złota drużyna to: Kacper Laskowski IIIA, Aleksander Mordarski IIIA, Adrian Wojtas IIIA, Sebastian Stalka IIA, Dawid Hiszpański IIA, Mateusz Wychowaniec IIA, Jakub Mordarski IA, Dominik Prokopopwicz IA, Kamil Bitny-Szlachto IA. Gratulacje i trzymamy kciuki w finale.

Kategoria: