25 stycznia, 2019 1:52 pm

UCZYMY SIĘ NA SCHODACH…

Nareszcie mieszkańcy naszego szkolnego internatu „Julia” przestali narzekać na chodzenie po schodach. Od paru dni na wszystkich schodach czteropiętrowego budynku pojawiły się kolorowe, edukacyjne, naklejki z przyciągającymi wzrok obrazkami oraz informacjami z zakresu takich przedmiotów jak j. polski, j. obce, matematyka, historia, geografia czy zasady udzielania pierwszej pomocy oraz mądre sentencje o zdrowiu. Odtąd pisownia wyrazów z „ó” czy „rz” , daty historyczne, trudne definicje czy wzory matematyczne wpadają niechcący wielokrotnie w oczy a jednocześnie do głowy. Jeśli ktoś zapomniał wzoru skróconego mnożenia czy na pole trójkąta a wybiera się właśnie na sprawdzian, wystarczy, że zejdzie na śniadanie a powtórka zrobiona.

Życzymy więc naszym wychowankom, aby dla zdrowia, kondycji i wiedzy coraz chętniej wspinali się po stopniach naszej internackiej „Julki” a efekty zapewne będą widoczne niebawem.

Kadra wychowawców

Kategoria: