16 maja, 2018 6:00 pm

VI MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW W PIŁCE SIATKOWEJ

W dniach 11 – 13 maja 2018 roku Młodzicy TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych a większości nasi uczniowie wzięli udział w turnieju Finałowym Mistrzostw Polski w piłce siatkowej chłopców, który odbył się w Dębicy. Wałbrzyszanie rozegrali cztery mecze. W pierwszym spotkaniu Chełmiec przegrał z drużyną Trefla Gdańsk 2:1. W drugim meczu nasi zawodnicy spotkali się ze zdobywcą złotego medalu zespołem z Jastrzębia Zdroju, ulegając 2:0.Kolejny mecz w grupie to wygrana z zespołem MOS Wola Warszawa 2:0 i walka o 5 miejsce w turnieju.Mecz z zespołem z Krakowa okazał się bardzo emocjonujący i stojący na wysokim poziomie po tie breaku przegrywamy 2:1 zajmując VI miejsce w finale Mistrzostw Polski. Jest to ogromny sukces naszych uczniów i sztabu trenerskiego.Cieszymy się bardzo,że szkolenie w naszym Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przyniosło taki sukces. Trzon drużyny to uczniowie klasy IIAg. Drużyna zagrała w następującym składzie: Dominik Płużka (kapitan), Oskar Suchowolak,,Wiktor Mordarski, Dawid Szymków, Dawid Witek, Szymon Mikołajczyk, Hubert Laszkiewicz, Miłosz Baran, Oliwier Mroziński, Michał Heral, Szymon Ziemniak, Jakub Szwed, Filip Natkaniec. GRATULUJEMY ODNIESIONEGO DUŻEGO SUKCESU !!!

 

 

Kategoria: