6 maja, 2018 7:16 pm

OSTATNI DZWONEK KLAS TRZECICH

OSTATNI DZWONEK….

…dla uczniów klas trzecich zabrzmiał 27 kwietnia 2018 r. o godz.13.00. Dyrektor  szkoły, pan Bogusław Kuta, przywitał zaproszonych gości: komendantów Komendy Miejskiej Policji i Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu, nauczycieli, rodziców i abiturientów.  Uroczystość zakończenia roku była okazją do nagrodzenia uczniów,  którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Wybitni sportowcy, reprezentujący szkołę w różnorodnych dyscyplinach, otrzymali pamiątkowe statuetki. Komendanci wałbrzyskiej policji i straży pożarnej wręczyli certyfikaty ukończenia nauki uczniom klas mundurowych.Grzegorz Warzecha i Marta Jakubiec w imieniu wszystkich abiturientów podziękowali dyrekcji szkoły, wychowawcom i  nauczycielom za edukację i …wyrozumiałość. Prowadzący uroczystość- Aleksandra Pawłowska i Przemysław Błaszczyk- wręczyli upominki przygotowane przez drugoklasistów przewodniczącym klas trzecich. Po części oficjalnej nastąpił czas ostatnich spotkań pełnych wzruszeń i ciepłych słów.

 

 

Kategoria: