23 kwietnia, 2018 8:35 pm

DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

Jak co roku w miesiącu kwietniu w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty pokazujący nasze walory i przedstawiający ofertę profili klas w roku szkolnym 2018/2019. Spotkanie zapoczątkował pokaz umiejętności sportowych  w sali sportowej, który przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego i nasi sportowcy. Swoje umiejętności zaprezentowali siatkarki, siatkarze, cheelederki, piłkarki, piłkarze nożni, koszykarze oraz lekkoatleci. Następnie odbył się krótki pokaz musztry klasy policyjnej oraz symulacja wypadku i pierwszej pomocy przedstawiona przez klasę strażacką. Po pokazach młodzież zwiedziła budynek naszej szkoły, gdzie mogła zapoznać się z profilami klas oraz porozmawiać z naszymi uczniami i nauczycielami. Podczas dni otwartych można było zapoznać się także z ofertą bursy szkolnej „Julia” i wszystkimi profilami w naszej szkole: klasy sportowe, klasa policyjna, klasa strażacka, klasa wojskowa, klasa ogólna z elementami pielęgniarstwa. Dziękujemy wszystkim przybyłym i zachęcamy do nauki w naszej szkole – czekamy na Was !!!

Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne i Nasi Uczniowie

Kategoria: