29 grudnia, 2017 9:16 am

II MIEJSCE DRUŻYNY Z KLASY 2C STRAŻACKIEJ NA MANEWRACH KLAS MUNDUROWYCH

II MIEJSCE DRUŻYNY Z KLASY 2C STRAŻACKIEJ NA MANEWRACH KLAS MUNDUROWYCH

W dniach 16-17 grudnia klasy mundurowe : policyjne i strażackie IV Liceum Ogólnokształcącego

z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi wzięły udział w manewrach szkół mundurowych organizowanych przez Fundację Wyzwolona Biało-Czerwona. Miejscem startu gry sprawnościowej była OSP Konradów. Młodzież miała do pokonania kilka kilometrów trasy, na której ustawione zostały punkty z zadaniami. Wiele emocji wzbudziła tyrolka. Drugi dzień to zawody strzeleckie w pięknym miejscu- Arena Duszniki. Grupa z klasy 2c strażackiej w składzie: Anna Szkudlarek, Piotr Sachadyn, Daniel Pasztaleniec, Damian Rosiński zdobyła II miejsce, pokonując szkoły mundurowe z Kamiennej Góry i Kłodzka.

 

Kategoria: