18 grudnia, 2017 9:30 pm

FINAŁ DOLNEGO ŚLĄSKA W PIŁCE SIATKOWEJ JEST NASZ !!!

Już kolejny raz ogromny sukces odnieśli uczniowie Zespołu Szkół Nr 4 w Wałbrzychu w piłce siatkowej chłopców. W rozgrywanych turniejach w sali sportowej w Świdnicy nasz zespół wywalczył awans do Finału Licealiady, potwierdzając swoje siatkarskie umiejętności. W półfinałach i finale strefy wałbrzyskiej nie oddaliśmy seta, pokonując rywali z Ekonomika ze Świdnicy 2:0 (27:25, 25:19) i I Liceum Ogólnokształcącego ze Świdnicy 2:0 (25:19, 25:18). A w wielkim finale ponownie wygraliśmy z Ekonomikiem 2:0 (25:23, 25:19) awansując do 4 najlepszych zespołów na Dolnym Śląsku. Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu został Aleksander Mordarski. Skład zwycięskiego zespołu: Kacper Laskowski, Sebastian Stalka, Dawid Hiszpański, Aleksander Mordarski, Dawid Ferdynus, Mateusz Wychowaniec, Adrian Wojtas, Oskar Skupin, Martin Skuza, Jakub Kwieciński. Nasi uczniowie to na co dzień zawodnicy klubu siatkarskiego TS Chełmiec Wałbrzych w kategorii kadeta i juniora oraz uczniowie klas sportowych naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w walce o Finał Mistrzostw Polski szkół ponadgimnazjalnych. Opiekunem zespołu jest Radosław Ostrowski

Kategoria: