17 grudnia, 2017 5:23 pm

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Nieco spóźniony w tym roku, ale już w bardziej świątecznej atmosferze odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. 14 grudnia o godz.11.00 spotkały się w auli wszystkie klasy integracyjne wraz z wychowawcami i nauczycielami wspierającymi. Pomimo nawału obowiązków na uroczystość przybyli pan dyrektor Bogusław Kuta i pani wicedyrektor Agnieszka Wyszowska. W ramach programu artystycznego uczennice z klasy III B naszego gimnazjum zaprezentowały spektakl „Gwiazdą być”.

Część oficjalną prowadziły uczennice klasy I B – Nikola Nawieśniak i Oliwia Wolska.

Klasy integracyjne wzięły potem udział w rywalizacji, która nie została rozstrzygnięta pomimo trzech dogrywek. Najlepszymi zespołami w grze TABOO okazały się klasy II E i IB.

Uroczystość została przygotowana przez wychowawczynie klas integracyjnych – panie profesor Ewę Szkudlarek i Renatę Szczepańczyk.

 

Kategoria: