2 grudnia, 2017 8:54 pm

ZAGRAMY O MISTRZOSTWO DOLNEGO ŚLĄSKA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny udowodnili , że nie mają sobie równych w powiecie wałbrzyskim. Wywalczyliśmy I miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej wygrywając gładko zarówno półfinał PGS Nr 11 Wałbrzych-PG Łagiewniki 60:21, jak i mecz o pierwsze miejsce z Zespołem Szkół Publicznych w Kudowie Zdrój 52:24. Ponadto nasz uczeń Mikołaj Dobrosielski został wybrany najlepszym zawodnikiem zawodów. Finały Dolnego Śląska, a zarazem eliminacje do Mistrzostw Polski odbędą się jeszcze w tym roku. Czekamy na rywali z innych stref. Szkołę w zawodach reprezentowali: Mikołaj Dobrosielski , Mateusz Stankiewicz , Alan Chlebda , Kacper Magdziarczyk , Wiktor Kosmla , Bartosz Dominiak , Mateusz Skibiński , Jakub Bedla , Łukasz Józefowicz , Bartłomiej Nowak , Jakub Nizinski , Julek Kalinowski. Opiekun: Paweł Domoradzki .Wszyscy uczniowie reprezentujący nasza szkołę są jednocześnie zawodnikami klubu  koszykarskiego Górnik Wałbrzych.

Kategoria: