30 listopada, 2017 12:25 pm

PODWÓJNE ZŁOTO W PIŁCE SIATKOWEJ

W finałach Mistrzostw miasta Wałbrzycha szkół ponadgimnazjalnych, które odbyły się w hali sportowej kompleksu sportowo-rekreacyjnego Aqua-Zdrój w Wałbrzychu nasi uczniowie potwierdzili, że są najlepsi w piłce siatkowej zarówno w grupie dziewcząt i chłopców. Tradycje siatkarskie IV LO zostały podtrzymane. W finale spotkaliśmy się z drużynami z II Liceum Ogólnokształcącego. Dziewczęta wygrały 2:0, natomiast chłopcy 2:1 awansując do półfinału strefy wałbrzyskiej. Skład zwycięskiego zespołu dziewcząt: Groń Izabela,Groń Paulina,Krajewska Ewelina,Kurasz Weronika,Matusik Wiktoria,Skowronek Aleksandra,Sławińska Natalia,Stawniak Agnieszka,Toborek Angelika, opiekun zespołu – J.Heiler. Drużyna chłopców to: Laskowski Kacper,Mordarski Aleksander,Hiszpański Dawid,Wychowaniec Mateusz,Stalka Sebastian,Kwieciński Jakub,Ferdynus Dawid,Skupin Oskar,Skuza Martin,Wojtas Adrian, opiekun zespołu – R.Ostrowski. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie rozgrywek.

Kategoria: