30 października, 2017 8:50 pm

POWOŁANIE DO KADRY POLSKI U-16/U-17 W PIŁCE SIATKOWEJ

Uczeń II klasy Publicznego Gimnazjum Sportowego Nr 11 w Wałbrzychu – Miłosz Baran został powołany przez trenera kadry U-16/U-17 w piłce siatkowej na zgrupowanie organizowane w ramach Programu Kadra Polski U-16/U-17, które odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie. Zgrupowanie to jest jednym z etapów przygotowania zespołu do turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy.Kandydatura została zatwierdzona przez Biuro Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Miłosz jest czołowym zawodnikiem zespołu TS Chełmiec Wałbrzych w kategorii młodzika, członkiem kadry Dolnego Śląska, kadry Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w swojej kategorii wiekowej i wyróżniającym się uczniem Publicznego Gimnazjum Sportowego Nr 11 w Wałbrzychu. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów sportowych mając nadzieje, że Miłosz pójdzie w ślady naszego Absolwenta Krzysztofa Ignaczaka.

S.O.S Wałbrzych

   

Kategoria: