2 października, 2017 10:00 pm

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ DOLNEGO ŚLĄSKA – IV MIEJSCE

Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” we Wrocławiu przedstawił  wyniki Współzawodnictwa Sportowego Szkół i Powiatów Dolnego Śląska za rok szkolny 2016/2017. W naszych zawodach wystartowały w ubiegłym roku 344 gimnazja i 184 szkoły ponadgimnazjalne. W punktacji każdej szkoły uwzględnionych było 10 najwyżej punktowanych zawodów, w tym imprez na etapie gminy,powiatu i finału dolnośląskiego. Nasza szkoła w punktacji szkół ponadgimnazjalnych zajęła wysokie 4 miejsce na Dolnym Śląsku na 184 szkoły , natomiast w rywalizacji szkół gimnazjalnych 13 miejsce na Dolnym Śląsku na 344 gimnazja . Gratulujemy wszystkim naszym uczniom, zawodnikom, zawodniczkom,opiekunom oraz trenerom ,którzy przyczynili się do tego sukcesu.Informujemy, że najlepszym szkołom w każdej kategorii nagrody zostaną wręczone, tradycyjnie, w trakcie Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego w Olszynie, podczas zawodów finałowych w biegach przełajowych.

Kategoria: