29 września, 2017 3:51 pm

DWIE DRUŻYNY PIŁKARSKIE Z NASZEGO GIMNAZJUM NA PODIUM ! 

Dwie drużyny piłkarskie z naszego Gimnazjum na podium!
 22 września odbył się turniej piłkarski im. Michaela Nykiela, który rozegrany został przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Wałbrzychu. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny z dwóch klas piłkarskich III Dg ( PGS 11 I ) i II Dg ( PGS 11 II ) i obie zakończyły rozgrywki na podium, odpowiednio na 1. i 3. miejscu. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Michał Pazik z klasy III Dg, który zdobył 6 goli. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Grzegorz Popowicz również z kl. III Dg ( 5 bramek) , a najlepszym bramkarzem wybrano Mateusza Sierakowskiego z kl. II Dg.
Składy:
PGS 11 I – Jakub Magazowski, Tomasz Matysek, Marcel Grudziński, Grzegorz Popowicz, Michał Pazik, Oskar Siara, Krzysztof Wilgocki.
PGS 11 II – Mateusz Sierakowski, Piotr Kowalski, Kamil Świętanowski, Jakub Grabowski, Kamil Olejniczak,Marin Hertmanowicz,Paweł Skóra, Aleksandra Ostrowska,Damian Moczadłowski.
Wyróżnieni otrzymali ciekawe nagrody, a do szkoły trafił puchar,który jest pucharem przechodnim.
  

Kategoria: