14 czerwca, 2017 9:26 pm

NASI UCZNIOWIE W SEJMIE RP

Dnia 6 czerwca 2017r. uczestnicy konkursu „Wiedzy o środowisku” organizowanego przez Biuro Poselskie Pani Agnieszki Kołacz- Leszczyńskej otrzymali niezwykłą nagrodę. Przedstawiciele klasy pielęgniarskiej i integracyjnej LO pojechali do Warszawy, gdzie na miejscu czekała na nich Pani Poseł Kołacz- Leszczyńska. Celem wycieczki było poznanie pracy Sejmu i Senatu oraz spacer i zwiedzanie Starówki. Wycieczka rozpoczęła się obiadem w sejmowej restauracji, po czym Pani Poseł oprowadziła nas po Sejmie, opowiadając o swojej pracy i odpowiadając na wszystkie pytania. Mieliśmy okazję zobaczyć również salę Senatu. Spacer na Starówkę wraz z Panią Kołacz- Leszczyńską i przewodnikiem pozwolił nam poznać piękno Warszawy. Serdecznie dziękujemy Pani Poseł za mile spędzony czas, życzliwość i wielkie serce.

Kategoria: