11 czerwca, 2017 9:16 pm

PÓŁFINALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

W dniu 11.06.2017 roku na boiskach plażowych położonych na stadionie w dzielnicy Piaskowa Góra odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w piłce siatkowej plażowej młodzików. Na starcie stanęło 17 par z całego Dolnego Śląska. Gościliśmy pary z Wrocławia, Lubina, Góry, Milicza oraz 8 par z Wałbrzycha reprezentujących klub siatkarski TS Victoria PWSZ Wałbrzych i Siatkarski Ośrodek Szkolny Wałbrzych. Turniej został rozegrany „systemem brazylijskim” przy pięknie sprzyjającej pogodzie i siatkarskiej atmosferze. W finałowej „czwórce” znalazła się  nasza para, która rozgrywała mecze półfinałowe i mecze o medale. W meczu o brązowy medal i III miejsce w turnieju para Oskar Łebek IICg – Dominik Płużka IAg uczniowie Publicznego Gimnazjum Sportowego Nr 11 w Wałbrzychu pokonali swoich kolegów z  Wałbrzycha zdobywając brązowy medal i awansując do Półfinału Mistrzostw Polski Młodzików. WIELKIE GRATULACJE !!!

Kategoria: