11 czerwca, 2017 7:01 pm

IV LO NAJLEPSZE W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Kolejny raz swoją dominację na boiskach plażowych potwierdziła para Marcin Dereń – Wojciech Stawiany. W finale strefy wałbrzyskiej rozgrywanej na boiskach w Świdnicy ‘’nasi maturzyści’’ nie przegrali żadnego meczu i awansowali po raz kolejny do Finału Dolnośląskiego. Nasza para potwierdziła bardzo dobrą formę i mamy nadzieję na obronę tytułu mistrzowskiego z ubiegłego roku. Cieszy nas fakt, że zarazem młodsi jak i starsi nasi uczniowie awansowali do najlepszych par na Dolnym Śląsku. Nasza szkoła IV LO już od wielu lat odnosi sukcesy w piłce siatkowej halowej i plażowej. Zawodnikiem rezerwowym naszej pary był Kacper Laskowski IAs. Warto nadmienić, że awans do Finału Dolnośląskiego uzyskały również nasze uczennice Izabela i Paulina Groń z klasy IIAs. Opiekunami zespołów są: Radosław Ostrowski i Jacek Heiler. Trzymamy kciuki za finał w Strzelinie !!!

Kategoria: