4 czerwca, 2017 2:01 pm

OGÓLNOPOLSKA LICEALIADA W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

W dniach 29-31.05 odbyła się XIV Edycja Ogólnopolskiej Licealiady w piłce koszykowej chłopców w Gorlicach. Nasza drużyna reprezentująca Zespół Szkół Nr 4 w Wałbrzychu oraz Dolny Śląsk zajęła w ostatecznej klasyfikacji 7 miejsce na 16 najlepszych zespołów szkolnych w Polsce. Jest to kolejny ogromny sukces naszej szkolnej reprezentacji. Podczas trwania turnieju pokonaliśmy szkoły z dużych ośrodków koszykarskich takich jak : Gdańsk, Gorlice i Olsztyn. Skład naszej drużyny to zawodnicy klubu koszykarskiego „Górnik” Wałbrzych.Trenerem i opiekunem zespołu był Domoradzki Paweł .Naszą drużynę reprezentowali: Mateusz Podejko, Mateusz Frankiewicz, Kamil Matusik, Marian Chęć, Marcin Antkowiak, Łukasz Makarczuk, Maciej Szymański, Kacper Rejek, Hubert Lewkowicz, Andrzej Adamek, Bartosz Kłyż, Dawid Tyszka, Jakub Szczęsny.

 

 

Kategoria: