23 maja, 2017 2:06 pm

Nie tylko sportem JEDENASTKA żyje

W organizowanym przez Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk” programie „(NIE) Bezpieczna Cyberprzestrzeń” wzięli udział uczniowie Publicznego Gimnazjum Sportowego nr 11 w Wałbrzychu. Tym razem spróbowali swoich sił w przedsięwzięciach teatralnym i literackim.

Uczennice klasy II Bg: Elwira Horeglad, Karolina Jakubasz, Paulina Drzyzga, Oliwia Milewska i Katarzyna Ziółkowska przygotowały autorski spektakl „ Płetwal błękitny” pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego Ewy Szkudlarek. Sztuka dotyczyła najświeższego problemu – niebieskiego wieloryba – o którym głośno w sieci. Uczennice wystąpiły na deskach Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego i zajęły II miejsce w konkursie powiatowym.

W konkursie literackim, dotyczącym cyberprzemocy również wzięli udział uczniowie naszego gimnazjum, zdobywając wysokie lokaty i wyróżnienia: Krystian Raś zajął II miejsce (uczeń przygotowany przez p. Agnieszkę Ptasznik), Daniela Chorąży – III miejsce (opiekun literacki – Ewa Szkudlarek). Wyróżnienia zdobyły Oliwia Grabińska i Karolina Jakubasz. Gratulujemy!

Kategoria: