12 kwietnia, 2017 2:48 pm

POMAGAMY JOHNEMU RADYJKO

 

Zawsze wesoły pan Bogdan, śpiewający na ulicach, potrafił każdemu poprawić humor. Teraz on potrzebuje poprawy humoru ze względu na tragedię , jaka go spotkała. Stracił w pożarze mieszkanie i cały swój dobytek.

Pan Bogdan otrzymał mieszkanie, które trzeba od podstaw wyposażyć.

http://www.walbrzych24.com/…/jest-mieszkanie-dla-johnego-ra…

http://tvwalbrzych.pl/johny-radyjko-dostal-mieszkanie/

Młodzież Internatu „ Julia” przy Zespole Szkół Nr 4 w Wałbrzychu poruszona tragedią mieszkańca Wałbrzycha, zwanego legendą tego miasta i tzw. „ Czasoumilaczem”, człowieka znanego w Wałbrzychu zaraz po Prezydencie, postanowiła choć w niewielkim stopniu przyczynić się do udzielenia pomocy Panu Bogdanowi. W tym celu załatwiono komplet wypoczynkowy- wersalkę i dwa fotele. Pod opieką wychowawcy pana Piotra Kwiatkowskiego przewieziono meble i wstawiono do nowego lokum Pana Bogdana.

Gratulujemy gestu i dziękujemy w imieniu obdarowanego.

Kategoria: