12 marca, 2017 8:30 am

NASZE LICEALISTKI HALOWYMI MISTRZYNIAMI DOLNEGO ŚLĄSKA W PIŁCE NOŻNEJ

9 marca w Lubiniu odbyły się Finały Licealiady w halowej piłce nożnej dziewcząt, w których udział wzięły nasze licealistki. W finałach, oprócz naszej szkoły, udział wzięły drużyny z Wrocławia ( SMS Junior Wrocław),  Kamiennej Góry i Lubina.

Reprezentantki naszej szkoły nie miały sobie równych, pewnie wygrywając wszystkie 3 spotkania, czym zapewniły sobie tytuł Mistrzyń Dolnego Śląska.

Wyniki meczów i strzelczynie bramek:  ZS Nr 4 – SMS Junior Wrocław 4:2 (Angelika Smagur 2, Klaudia Miłek, Julia Kowalczyk);  ZS Nr 4 –  ZS z Kamiennej Góry 4:0 (Angelika Smagur 2, Julia Furmankiewicz 2) ; ZS Nr 4 – ZS Nr 2 w Lubinie 6:1 (Angelika Smagur 2, Julia Furmankiewicz 2, Jessica Pluta, Julia Kowalczyk).

Oprócz strzelczyń bramek w finałach grały również: Karolina Borowiak, Aleksandra Sołyga i Kamila Zygmunt.

 

Kategoria: