6 marca, 2017 5:11 pm

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MIASTA WAŁBRZYCHA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

1 marca w sali sportowej Publicznego Gimnazjum Nr 7 odbyły się Mistrzostwa miasta Wałbrzycha w piłce ręcznej dziewcząt. Nasze zawodniczki wywalczyły trzecie miejsce w tych mistrzostwach. Zabrakło bardzo niewiele, by utrzymać prowadzenie z drużyną z Publicznego Gimnazjum Nr 9. Turniej wygrały gospodynie z Publicznego Gimnazjum Nr 7. Nasza drużyna zagrała z wielkim zaangażowaniem i pokazała duże umiejętności podczas gry, zabrakło trochę szczęścia sportowego  W bramce znakomicie spisywała się Elwira Horeglad kl. IIBg, w ataku z wielkim sercem zagrała Aleksandra Tomaszewska kl. IIICg, Natalia Krynicka kl. IIICg i Klaudia Nizińska kl. IIICg, w obronie Martyna Czarnowska kl. IIICg, Karolina Baranowska kl. IIICg, Martyna Długosz          kl. IAg oraz rezerwowe Andżelika Pługowska kl. IIICg i Katarzyna Ziółkowska  kl. IIBg.
Gratulujemy !!!

Kategoria: