7 lutego, 2017 9:06 pm

JESTEŚMY W NAJLEPSZEJ „4” NA DOLNYM ŚLĄSKU SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Długo oczekiwany Finał Strefy Wałbrzyskiej odbył się 07 lutego 2017 roku w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żarowie. W finale spotkały się zespoły z Dzierżoniowa, Ząbkowic Śląskich, Żarowa i nasza drużyna z Publicznego Gimnazjum Sportowego Nr 11 w Wałbrzychu. W półfinale zagraliśmy z zespołem Gimnazjum z Ząbkowic Śląskich pokonując pewnie rywali 2:0 (25:14,25:11). W finale czekali na nas uczniowie z Gimnazjum z Dzierżoniowa, którzy tak jak my marzyli o wejściu do Finału Gimnazjady. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie i obfitował w wiele ciekawych akcji. Początki obydwu setów przyniosły wiele emocji, natomiast druga część seta była pod kontrolą naszego zespołu, który pokonał przeciwnika 2:0 (25:19,25:17). Drugi raz z rzędu zespół naszego Gimnazjum wystąpi w najlepszej “4” szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców. Jest to kolejny sukces tej grupy chłopców którzy szkoleni są w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy Publicznym Gimnazjum Sportowym Nr 11 w Wałbrzychu i są zawodnikami klubu siatkarskiego TS Victoria PWSZ Wałbrzych w kategorii kadeta i młodzika. Najlepszym zawodnikiem w naszym zespole został uznany Dawid Hiszpański. Zespół złożony był z chłopców z klas siatkarskich naszej szkoły (IAg, IICg, IIICg). Trenerem i opiekunem zespołu jest Radosław Ostrowski.

unnamed unnamed (10) unnamed (8) unnamed (7) unnamed (6) unnamed (5) unnamed (4) unnamed (3) unnamed (2) unnamed (1) IMG_4165 (1)

Kategoria: