3 czerwca, 2016 9:33 pm

Awans do Finału Licealiady w siatkówce plażowej

W dniu 03.06.2016 roku odbył się Finał Strefy Wałbrzyskiej w piłce siatkowej plażowej na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świdnicy. Nasza para z Liceum Sportowego nie miała sobie równych wygrywając wszystkie mecze i awansując po raz drugi z rzędu do Finału Dolnośląskiego. Para Marcin Dereń- Wojciech Stawiany rozegrała bardzo dobre mecze,prezentując, dobre przygotowanie zarówno fizyczne jak i taktyczne. Nasza drużyna pokonała zespoły z Ząbkowic Śląskich,Bielawy,Świdnicy i kolegów z II LO z Wałbrzycha. Po wygranym turnieju nasza para znalazła się wśród 8 najlepszych zespołów na Dolnym Śląsku i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.To już kolejny sukces naszych siatkarzy, którzy w dniu 16.06.2016 roku w Strzelinie będą walczyć o Mistrzostwo Dolnego Śląska

Kategoria: