12 maja, 2016 11:55 pm

I miejsce w Konkursie Edukacyjnym „70 lat kopalni sportowych talentów”

Miło nam poinformować, że uczniowie naszego Gimnazjum w składzie: Oskar Orfin, Piotr Chałupka, Jakub Gałecki i Bartosz Bobowski przy dużej pomocy Pani Profesor Edyty Walkowiak- Zając i trenera Pana Radosława Ostrowskiego zdobyli I miejsce w Konkursie Edukacyjnym „70 lat kopalni sportowych talentów” organizowanym przez Starą Kopalnię – Centrum Nauki i Sztuki. Tematem przewodnim opublikowanej pracy w formie filmu była kariera i działalność trenerska Pana Waldemara Szczepanowskiego.Byłego reprezentanta Polski w piłce siatkowej oraz wybitnego trenera piłki siatkowej.Cieszymy się,że kolejny raz piłka siatkowa zainteresowała wielu odbiorców i dzięki temu konkursowi mogliśmy pokazać jej uroki. Gratulujemy jeszcze raz i składamy serdeczne podziękowania Panu Waldemarowi Szczepanowskiemu i realizatorom zwycięskiej pracy. IMG_3180

Kategoria: ,