16 lutego, 2016 8:59 am

Rozgrywki międzyszkolne szkół licealnych miasta Wałbrzycha w tenisie stołowym

27 stycznia 2016 roku odbyły się miejskie rozgrywki międzyszkolne szkół licealnych miasta Wałbrzycha w tenisie stołowym.

Dziewczęta stanęły do stołui w składzie :

1. Aleksandra Skowronek I As

2. Dylewska Weronika II As.

Niestety dziewczęta minimalnie przegrały z Zespołem Szkół ze Szczawna Zdroju oraz z Energetykiem natomiast po zaciętym meczu wygrały z zajmującym 1 miejsce II Liceum. Ostatecznie uplasowały się na przedostatniej 7 pozycji. Szczególnie przykro że Ola Skowronek przez 3 lata była mistrzynią na poziomie szkół gimnazjalnych niestety nie mogła ponownie zdobyć mistrzostwa Wałbrzycha. Powodem mogła być też utrata swojej partnerki Laury Marciniak ( zmiana szkoły) z którą zdobywała mistrzostwo w poprzednich latach.

Drużyna chłopców w składzie

1. Marcin Dereń II As

2. Wojciech Stawiany II As

3. Jakub Grabka II As.

Chłopcom w tym dniu nie dopisało szczęście podobnie jak w ubiegłym roku,  zabrakło im bardzo niewiele do zajęcia miejsca na podium. W meczach grupowych przegrali z „Ekonomikiem” ale wygrali ze Szkoł Rzemiosła. W pierwszym półfinale ulegli Mechanikowi, który w swoim składzie miał zawodników ligowych w tenisie stołowym.  W walce o brązowy medal podobnie jak w poprzednim roku zmierzyli się z Energetykiem i  po zaciętym meczu musieli ustąpić miejsca. Ostatecznie zajęli 4 miejsce w Wałbrzyskiej Licealiadzie w tenisie stołowym.

Tags:

Kategoria: