27 listopada, 2020 11:26 am

KOLEJNE INFORMACJE Z SIATKARSKICH PARKIETÓW

W ostatni weekend juniorki i juniorki młodsze reprezentujące na co dzień klub MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych oraz naszą szkołę, nie rozegrały swoich planowanych spotkań ze względu na problemy zdrowotne. Mecze zostały przełożone. Do walki przystąpił natomiast zespół młodziczek na czele z naszą uczennicą Martyną Mleczek, zdobywając nie tylko cenne punkty, ale również pozycję lidera. Warto wspomnieć, że dla naszych młodziczek to już kolejny etap rozgrywek. Rundę pierwszą zakończyły na miejscu drugim, ustępując jedynie zespołowi z Radkowa, ale tylko pod względem stosunku małych punktów. Obydwa zespoły rozegrały w rundzie zasadniczej po sześć spotkań, z czego każdy wygrał 5 meczów i po jednym przegrał. Obecną rundę młodziczki rozpoczęły 22 listopada i znalazły się w grupie razem z Oławą, Kamienną Górą i gminą Miękinia. Wyniki ostatnich spotkań:

UKS Gmina Miękinia – MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 1:2 (25:22, 19:25, 5:15)

MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – KS “Sudety” Kamienna Góra 2:0 (25:14, 25:4)

Tabela

LP. ZESPÓŁ MECZE PUNKTY LICZBA ZWYCIĘSTW SETY
1 MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 2 4 2 4:1
2  UKS Gmina Miękinia 2 3 1 3:2
3 KS “Sudety” Kamienna Góra 2 2 0 0:4
4 MGLKS Sobieski Oława 0 0 0 0:0

 

Kategoria: