10 listopada, 2020 9:19 pm

„SZKOŁA DO HYMNU”

10 listopada 2020 o godzinie 11.11. społeczność szkolna IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego w Wałbrzychu wzięła udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła do Hymnu”. Ze względu na ograniczenia wynikające z epidemii grupa nauczycieli zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, w maseczkach i z zachowaniem odległości, odśpiewała 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”. Z okazji 102 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, uczniowie klasy 1W ( Kołota Damian, Pikiński Jakub, Kostrzębska Malwina, Radzikowski Maciej, Król Daria, Szczepańska Anna ), klasy 2W ( Łoziński Kacper, Krut Mateusz, Adamczyk Emilia, Nowak Paweł, Garncarek Piotr ) oraz 1D ( Małkowska Natalia, Żurak Krystian ) i Skużybut Natalia 2A4p wykonali swoje zdjęcia z polskimi symbolami narodowymi.

Kategoria: