26 czerwca, 2020 5:55 pm

NASI NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Dyrekcja Szkoły oraz Grono Pedagogiczne IV Liceum Ogólnokształcacego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi składa ogromne gratulacje naszym uczniom, którzy w roku szkolnym 2019/2020 uzyskali wysokie wyniki w nauce.
Drodzy Uczniowie, gratulujemy Wam osiągnięcia wysokich wyników na zakończenie kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego niełatwego roku szkolnego.   Składamy wyrazy uznania za systematyczność i konsekwencję w dążeniu do zamierzonego celu. Życzymy kolejnych sukcesów w dalszym etapie kształcenia. Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny !!!
Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzymy Wam niezapomnianych  wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.
Do zobaczenia we wrześniu !!!

Kategoria: