18 grudnia, 2019 11:46 am

ŚWIĘTUJEMY MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

10 grudnia 2019 r obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. W tym roku klasy, którym idea integracji jest bardzo bliska, wzięły udział w dość osobliwej formie spotkania, a było nią ….SKECZOWISKO. Pierwsze i mamy nadzieję – nieostatnie. Do rywalizacji o PUCHAR DYRETORA SZKOŁY przystąpiło siedem klas: 1A4P, 1B, 1B4, 1C, 2B, 2E, 3C. Skecze oceniało JURY :  Pan Bogusław Kuta – Dyrektor szkoły, Pani prof. Agnieszka Wyszowska – wicedyrektor, Pani prof. Halina Strzałba, Pani prof. Wanda Mrozińska i Pani pedagog – Marta Mikołajczyk. Klasy zaprezentowały skecze „branżowe”, zgodne z uprofilowaniem.

            Decyzją JURY puchar przypadł klasie 2B, II miejsce zajęła klasa I B, III miejsce – klasa 1A4P. Specjalne wyróżnienie za spektakl wpisujący się w ideę święta otrzymała klasa II E.

Widzowie mogli przyznać swoją nagrodę. Ponieważ dwie klasy zdobyły największe uznanie i  równie gromkie oklaski, niezbędna okazała się dogrywka. Uczniowie klas II E i I C w ciągu dwóch minut mieli przygotować skecz na temat szkoły i tę konkurencję wygrała klasa II E.

Kategoria: