26 listopada, 2019 1:06 pm

NAJLEPSZE SIATKARKI W IV LO

W piątek 15 listopada na obiektach Aqua-Zdrój odbyły się szkolne zawody siatkarskie dziewcząt w ramach Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży. Wystartowało w nich 7 szkół ponadpodstawowych z miasta Wałbrzycha. 
W całym turnieju najlepsze okazały się nasze dziewczęta pokonując w finale swoje koleżanki z Zespołu Szkół Nr 3 w Wałbrzychu. Skład naszej reprezentacji: Oliwia Łuszyńska, Natalia Sławińska, Kurasz Weronika, Szostak Justyna, Bogacz Wiktoria, Biarda Martyna, Długosz Alina, Cieśla Alina, Wojnowska Julia, Faryna Emilia,Rajca Melania, Kledzik Izabela. Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze uczennice to czołowe zawodniczki klubu Chełmiec Wodociągi Wałbrzych. Życzymy naszym uczennicom powodzenia w dalszym etapie rozgrywek, a organizatorom dziękujemy za przeprowadzenie imprezy.

Kategoria: