23 listopada, 2019 10:31 pm

NAJLEPSI SIATKARZE W IV LO

Kolejny finał Mistrzostw miasta Wałbrzycha rozstrzygnięty na korzyść IV Liceum Ogólnokształcącego. Już od kilku lat trwa nieprzerwana passa mistrzów w piłce siatkowej szkół średnich. W mistrzostwach, które odbyły się w hali sportowej Aqua-Zdrój w Wałbrzychu w dniu 22 listopada nasz zespół w fazie grupowej bez straty seta pokonał Zespół Szkół Politechnicznych oraz Zespół Szkół Nr 5 – oba mecze po 2:0. W półfinale wygraliśmy 2:0 z Zespołem Szkół Nr 1. Finał to kolejny już raz spotkanie z zawodnikami Zespołu Szkół Nr 2 w Wałbrzychu. Po ciekawym meczu pokonaliśmy rywali 2:1 odnosząc kolejny sukces. Warto zaznaczyć, że w naszym zespole wystąpili czołowi zawodnicy zespołów młodzieżowych klubu Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych w kategorii juniora i kadeta. Zespół IV Liceum reprezentowali: Mikulski Marcel IIIA, Stalka Sebastian IIIA, Wychowaniec Mateusz IIIA, Płużka Dominik IA, Baran Miłosz IA, Mordarski Wiktor IA, Natkaniec Filip IA, Szymków Dawid IA, Mroziński Oliwier IA, Suchowolak Oskar IA, Ziemniak Szymon IA, Laszkiewicz Hubert IA. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozgrywkach strefowych

Kategoria: