15 listopada, 2019 10:08 am

UCZNIOWIE KLASY 1W4 Z DELEGACJĄ W PRZEDSZKOLU NR 17 W WAŁBRZYCHU

W dniu 08.11.2019r. w Przedszkolu Samorządowym Nr 17 im. Jana Brzechwy odbyła się uroczystość z okazji Odzyskania Niepodległości, na którą zaproszeni zostali uczniowie naszej szkoły. Rolę przedstawicieli IV LO pełnili uczniowie klasy 1W4 – Julia Bitna-Szlachto, Zuzanna Matusik, Klaudia Wawrowska, Marcin Kulik, Paweł Acela, Kacper Andrejczuk oraz Miłosz Gutko z klasy 3D Na uroczystość zaproszony został m.in. wałbrzyski kombatant Jan Mleczko. Podczas tego wydarzenia o godzinie 11:11 wspólnie odśpiewano cztery zwrotki Hymnu Polski. Następnie nasi uczniowie brali aktywny udział uczestnicząc w zabawach wspólnie z dziećmi, prezentowali umiejętności nabyte podczas zajęć z samoobrony oraz musztry. Dzieci mogły zapoznać się również z kilkoma wojskowymi gadżetami. Na koniec, pan Jan Mleczko przeprowadził z naszą młodzieżą krótką, ale jakże ciekawą lekcję historii opartą na swoich przeżyciach z czasów II Wojny Światowej.

Kategoria: