18 października, 2019 2:29 pm

WICEMISTRZOWIE W DOLNOŚLĄSKICH SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

10 października 2019 w Olszynie Lubańskiej odbył się Finał Dolnośląski Sztafetowych Biegów Przełajowych, gdzie chłopcy z IV LO zostali wicemistrzami. Pomimo pogody, która zdecydowanie nie rozpieszczała, rywalizacja była wspaniała. Szkołę reprezentowali; Garncarek Piotr 1W, Kaczor Jan 2W, Broniek Michał 2A, Budzyński Dawid 3A, Siara Oskar 2A, Zazulak Remigiusz 1A4s, Sazanowicz Adam 3A, Szpargała Bartłomiej 1As, Stankiewicz Mateusz 2A, Ruszkiewicz Filip 3A. Dziewczęta zajęły 12 miejsce, w składzie w większości debiutującym; Kwiatkowska Agata 1A, Bieniecka Nicol 3D, Turbiasz Marika 1A4p, Kusiak Patrycja 3D, Chlebowska Hanna 1A4s, Marczewska Natalia 1C, Kopiwoda Kinga 2A, Olszak Maja 1A4p, Szatny Wiktoria 1W, Aleksandra Tomaszewska 3A. Gratulujemy wszystkim pięknej walki sportowej.

Kategoria: