13 czerwca, 2019 3:48 pm

PODWÓJNE ZŁOTO NA DOLNYM ŚLĄSKU W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ

Tradycyjnie nasi siatkarze wystąpili w finale Dolnego Śląska w piłce siatkowej plażowej. Zawody odbyły się jak co roku na boiskach w Strzelinie. W tym roku zarówno gimnazjaliści jak i licealiści odnieśli wspaniały sukces zdobywając I miejsce na Dolnym Śląsku. Para maturzystów Kacper Laskowski – Aleksander Mordarski i rez.Jakub Mordarski nie mieli sobie równych pokonując silne drużyny z Wrocławia i Lubina. Gimnazjaliści Dominik Płużka – Wiktor Mordarski potwierdzili swoje umiejętności i zostali po raz drugi z rzędu mistrzami Dolnego Śląska. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali bracia Wiktor Mordarski i Aleksander Mordarski.W tym roku szkolnym na piasku jesteśmy niepokonani i najlepsi.Opiekunem zespołów był p.J.Heiler. Gratulujemy kolejnego sukcesu !!!

Kategoria: