21 marca, 2019 10:29 am

SPOTKANIE Z WYBITNYMI LEKKOATLETAMI Z CZWÓRKI


Uczniowie PGS 11 w piątek 15 marca 2019 realizowali Projekt Gimnazjalny pt. „Wybitni Lekkoatleci związani z ZS Nr 4 w Wałbrzychu”. Aniela Motyl 3bg, Kamila Ślawska 3bg, Amelia Walak 3bg, Julia Ziółkowska 3bg i Krystian Raś 3dg przedstawili slajdy relacjonujące najważniejsze osiągnięcia Urszuli Włodarczyk, Weroniki Grzelak, Beaty Łukaszewskiej, Romana Magdziarczyka, Krzysztofa Krawczyka, Krzysztofa Sieńko, Patryka Baranowskiego. Następnie gimnazjaliści mieli przyjemność przeprowadzić wywiad z zaproszonymi gośćmi: Weroniką Grzelak i Romanem Magdziarczykiem. Lekkoatleci podkreślili nadrzędną rolę sportu w ich życiu, który dodaje pewności siebie, uczy wytrwałości i pokory. Po raz kolejny sport objawił się jako „okno na świat” i okazja do poszerzenia horyzontów. Mamy nadzieję, że wywiad będzie inspiracją dla wielu słuchaczy.Opiekunem grupy była prof. Małgorzata Uliasz.

Kategoria: