11 marca, 2019 11:41 am

KOLEJNY FINAŁ DOLNEGO ŚLĄSKA W PIŁCE SIATKOWEJ

W dniu 05 marca 2019 roku odbył się w Hali Wałbrzyskich Mistrzów w Wałbrzychu Finał Strefy Wałbrzyskiej w piłce siatkowej szkół gimnazjalnych. Kolejny raz nasi uczniowie potwierdzili swój prym w tej dyscyplinie wygrywając wszystkie swoje mecze. Wygrany turniej mógł kolejny raz cieszyć nas z awansu do Finału Gimnazjady. Młodsi koledzy nie chcieli być gorsi od zawodników z Liceum i zapewnili sobie awans do najlepszej „4” szkół na Dolnym Śląsku. Takie sukcesy to potwierdzenie bardzo dobrej pracy trenerów oraz naszych uczniów. Można powiedzieć,że nasza szkoła jest najlepsza w siatkówce chłopców już od kilku lat. A projekt Siatkarskich Ośrodków Szkolnych spełnia swoje oczekiwania. Cały skład zespołu to uczniowie klasy sportowej naszego Gimnazjum – IIIAg Trzymamy kciuki za Finał Dolnośląski i gratulujemy kolejnego sukcesu.

Kategoria: