11 marca, 2019 4:55 pm

8 MARCA KABARETOWO

8

Dzień Kobiet jest okazją do złożenia hołdów piękniejszej części naszej szkolnej społeczności. Panowie sprostali wymogom tradycji – były kwiaty, życzenia… Ale w tym roku pojawił się jeszcze specjalnie przygotowany dla Pań program kabaretowy „SCENY z ŻYCIA KOBIETY” Grupa uczniów z klas pierwszych, którzy już wcześniej zaistnieli w projekcie teatralnym „SEND NUDES”, potem jeszcze w spektaklu „NIEPODLEGLI”, zmierzyła się z niełatwą sztuką – kabaretem. Uczniowie klas pierwszych i drugich mieli okazję obejrzeć 10 scenek i, sądząc po reakcjach, świetnie się bawili.

Grupę (jeszcze bez nazwy) tworzą: z klasy 1 b:Gabrysia, Patrycja, Adrian; z 1e: dwie Wiktorie, Oktawia, Patrycja, Paulina, Marta, Alan i Mateusz, z klasy 1 w – Piotr. Opiekunem artystycznym jest p. Ewa Szkudlarek.

Kategoria: