28 lutego, 2019 1:36 pm

AWANS DO MISTRZOSTW POLSKI

W dniu 27.02.2019 roku w hali Wałbrzyskich Mistrzów w Wałbrzychu odbyły się finały Dolnośląskiej Licealiady. Nasi siatkarze wystąpili po raz kolejny w tym finale uzyskując historyczny awans do Mistrzostw Polski szkół ponadgimnazjalnych w Ostródzie w dniach 30.05-02.06.2019 r Jest to ogromny sukces chłopców, którzy w finale bez straty seta pokonali zespoły z Oławy i Jawora wygrywając swoje mecze po 2:0 Najlepszym zawodnikiem turnieju został Aleksander Mordarski. Wszyscy zawodnicy to uczniowie klas sportowych w naszej szkole.

Skład zespołu: Bitny – Szlachto Kamil IAs, Hiszpański Dawid IIAs, Laskowski Kacper IIIAs, Mordarski Aleksander IIIAs, Mordarski Jakub IAs, Stalka Sebastian IIAs, Prokopowicz Dominik IAs, Wojtas Adrian IIIAs i Wychowaniec Mateusz IIAs

Opiekunem zespołu jest profesor Radosław Ostrowski. W trenerskiej pracy prowadzącej do tak wielkiego sukcesu pomagali mu profesorowie Małgorzata Augustyńska i Paweł Domoradzki. Gratulujemy!!!

Kategoria: