8 grudnia, 2018 8:20 pm

TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH W PIŁCE SIATKOWEJ Z UDZIAŁEM NASZYCH UCZNIÓW

Od niedzieli  do wtorku ( 07-09.10.2018 r) w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportu w Spale została podsumowana kolejna wielka akcja Polskiego Związku Piłki Siatkowej. W tych dniach odbył się Turniej Nadziei Olimpijskich chłopców, z udziałem kadr wszystkich szesnastu województw. W kadrze Dolnego Śląska znalazło się 3 naszych uczniów: Miłosz Baran, Dominik Płużka i Wiktor Mordarski. Podstawowym celem TNO jest przegląd uzdolnionej siatkarskiej młodzieży, pod kątem szkolenia centralnego. Zawody obserwowane były przez trenerów  młodzieżowych reprezentacji Polski. I znowu znakomicie zaprezentowali się nasi uczniowie wygrywając ten turniej reprezentując Kadrę Województwa Dolnośląskiego. Wygrali wszystkie swoje mecze w grupie oraz w półfinale i finale zwyciężając województwo opolskie 2:0.W programie turnieju, poza meczami, odbyły się również testy sprawnościowe. Mamy nadzieję, że po takim sukcesie zostaną powołani na campy. Czekamy na informacje o powołaniach i składamy ogromne gratulacje naszym „3 muszkieterom”

Kategoria: