8 grudnia, 2018 8:12 pm

DOMINIK PŁUŻKA-WIKTOR MORDARSKI BRĄZOWI MEDALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

I jeszcze raz temat wakacyjny radosny i  wyjątkowy. W dniach 28-29 lipca br. na piaszczystych boiskach Szkoły Podstawowej nr. 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie, odbył się Finał Mistrzostw Polski Młodzików w Siatkówce Plażowej mężczyzn. Dominik i Wiktor z naszej szkoły znaleźli się  w szesnastce najlepszych zespołów w Polsce w siatkówce plażowej młodzików. Był to niewątpliwie jeden z największych sukcesów wałbrzyskiej młodzieżowej siatkówki. Przy bardzo dużym wsparciu rodziców chłopców, zaangażowaniu naszych zawodników i ich ciężkiej pracy nasza para odniosła sukces zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski. Dodatkowo nagrodę indywidualną na tym turnieju zdobył Dominik Płużka jako najlepszy broniący. Warto przypomnieć, że jest to historyczny sukces wałbrzyskiej siatkówki plażowej. Ogromna radość i zadowolenie z sukcesu chłopców, którzy reprezentowali nasze miasto (Wałbrzych), klub (TS Chełmiec Wałbrzych),oraz naszą szkołę (Publiczne Gimnazjum Sportowe Nr 11 w Wałbrzychu). Wielkie gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.

Kategoria: