22 listopada, 2018 3:23 pm

DRUGIE MIEJSCE W LICEALIADZIE W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

15 i 16 listopada odbyły się turnieje w halowej piłce nożnej, w których udział brali uczniowie i uczennice naszej szkoły. Obie drużyny spisały się bardzo dobrze zajmując 2 miejsce w swoich kategoriach. W finale dziewczęta uległy 2:0 reprezentantkom z Zespołu Szkół Nr 2 , natomiast chłopcy po zaciętej grze w regulaminowym czasie uzyskali wynik 3:3 z Zespołem Szkół Nr 5 jednak niestety przegrali rywalizację w rzutach karnych.
Dziewczęta wystąpiły w składzie:  Nikola Wójcik, Natalia Basiak, Julia Pojasek, Dominika Głowacka, Ewa Mizgalska i Anastazja Zając.
Bramki w turnieju strzelały: Dominika Głowacka 7, Julia Pojasek 2, Natalia Basiak 2, Anastazja Zając 1.
Skład drużyny chłopców to: Patryk Bińkowski, Karol Grzondziel, Dominik Igałowicz, Michał Rzeszotko,Dawid Budzyński,Szymon Mitelsztet,Antoni Załoziński, Wojciech Frączek,Szymon Zakamarek i Emanuel Szymański.
Strzelcy bramek: Antoni Załoziński 4, Michał Rzeszotko 3, Dominik Igałowicz 2, Wojciech Frączek 1.
Drugie miejsce w obu przypadkach daje awans do kolejnej rundy rozgrywek.
Gratulujemy!

Kategoria: