19 czerwca, 2018 9:42 pm

„4 DLA DZIECIAKÓW”

Uczniowie klas strażackich i policyjnych rozpoczęli cykl szkoleń dla przedszkolaków wałbrzyskich placówek, który potrwa do czerwca przyszłego roku. W ramach akcji „ 4 dla dzieciaków” spotkali się z dziećmi w Przedszkolu Samorządowym  Nr 14 na Podzamczu, Przedszkolu Samorządowym  nr 2 oraz Przedszkolu Niepublicznym „Agatka” w dzielnicy  Piaskowa Góra. Prawie 200 przedszkolaków przeszło szkolenie w zakresie „BEZPIECZNE WAKACJE NAD WODĄ”. Podczas różnych zabaw i zadań wykonywanych przez dzieci, przypomniano im najważniejsze zasady bezpiecznego pobytu nad wodą. Satysfakcjonującym dla uczniów prowadzących te zajęcia była duża wiedza przedszkolaków, jaką wykazali się w tej dziedzinie. Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 4 dziękuje Dyrektorom przedszkoli za możliwość przeprowadzenia takich zajęć. Mamy  nadzieję, że po wakacjach również inne przedszkola chętnie będą gościć u siebie uczniów ZS Nr 4 z cyklem zajęć poświęconych bezpiecznej drodze do przedszkola oraz zasadom udzielania pierwszej pomocy.

 

Kategoria: