16 czerwca, 2018 12:38 pm

AWANS DO MISTRZOSTW POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Kolejny sukces chłopców szkolonych w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy Publicznym Gimnazjum Sportowym Nr 11 w Wałbrzychu.Para Dominik Płużka/Wiktor Mordarski w turnieju piłki siatkowej plażowej w Obornikach Śląskich reprezentując klub TS Chełmiec Wałbrzych zajęła II miejsce na Dolnym Śląsku awansując do Półfinału Mistrzostw Polski. Natomiast w turnieju w Strzelinie reprezentując naszą szkołę para Dominik Płużka/Wiktor Mordarski rez. Szymon Mikołajczyk,Szymon Ziemniak zajęli II miejsce wśród 8 najlepszych szkół gimnazjalnych na Dolnym Śląsku uzyskując awans do Finału Mistrzostw Polski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej, który odbędzie się w dniach 18-19.06.2018 roku w Strzelinie. Gratulacje dla zawodników i trenerów !!!

Kategoria: