5 kwietnia, 2018 2:18 pm

ĆWIERĆFINALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ

Siatkarze z  Zespołu Szkół Nr 4 w Wałbrzychu uczestnikami Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski w piłce siatkowej chłopców. Uczniowie naszej szkoły na co dzień reprezentujący wałbrzyski klub sportowy TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych byli i będą uczestnikami Mistrzostw Polski. Grupa kadetów- Liceum Sportowe+ Publiczne Gimnazjum Sportowe Nr 11 ( Dawid Hiszpański IAs, Sebastian Stalka IAs, Mateusz Wychowaniec IAs, Kamil Bitny-Szlachto IIICg, Jakub Iwaszkiewicz IIICg, Henryk Szuliński IIICg ) uczestniczyła w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski w Warszawie. Natomiast młodzik –  Publiczne Gimnazjum Sportowe Nr 11 ( Baran Miłosz IIAg, Mroziński Oliwier IIAg, Natkaniec Filip IIAg, Płużka Dominik IIAg, Szwed Jakub IIAg, Szymków Dawid IIAg, Witek Dawid IIAg, Heral Michał IIAg, Laszkiewicz Hubert IIAg, Mikołajczyk Szymon IIAg, Mordarski Wiktor IIAg, Suchowolak Oskar IIAg, Ziemniak Szymon IIAg ) będzie uczestnikami Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski w Sulechowie. Wszyscy nasi uczniowie szkoleni byli i są w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy Publicznym Gimnazjum Sportowym Nr 11 w Wałbrzychu. Pracą trenerską i opiekę nad zespołami sprawują: Dariusz Ratajczak i Radosław Ostrowski. Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszego rozwoju !!!

Kategoria: