22 marca, 2018 8:05 pm

SREBRNY MEDAL DLA SIATKARZY Z GIMNAZJUM

Kolejny Finał Dolnego Śląska za nami.W dniu 22.03.2018 roku w hali sportowej Gwardii Wrocław spotkały się cztery najlepsze zespoły gimnazjalne z Dolnego Śląska. Losowanie wyłoniło pary półfinałowe, w których spotkały się zespoły z Wrocławia i Jawora oraz Bolesławca i Wałbrzycha. Zgodnie z przewidywaniami półfinały wygrały Gimnazjum Nr 5 z Wrocławia i Publiczne Gimnazjum Sportowe Nr 11 z Wałbrzycha.W wielkim finale musieliśmy uznać wyższość kolegów z Wrocławia, przegrywając mecz 0:2. Tym samym obroniliśmy srebrny medal z ubiegłego roku. Cieszy postawa młodych zawodników, dla których był to duży sukces grać w wielkim finale.

Srebro wywalczyli kadeci- Szuliński Henryk, Bitny-Szlachto Kamil, Kazanecki Michał, Iwaszkiewicz Jakub, Augustyniak Łukasz, Nowak Paweł, Łebek Oskar i młodzicy-Płużka Dominik, Baran Miłosz, Szymków Dawid, Mordarski Wiktor,Witek Dawid, Mroziński Oliwier, Suchowolak Oskar. Trener Radosław Ostrowski

 

     

-25:00

Kategoria: