15 marca, 2018 3:26 pm

JESTEŚMY W FINALE DOLNEGO ŚLĄSKA !!!

Kolejny finał Dolnego Śląska w piłce siatkowej chłopców dla drużyny Publicznego Gimnazjum Sportowego Nr 11 w Wałbrzychu, gdzie 6 rok realizowany jest ministerialny projekt Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Jest to ósmy rok z rzędu gdzie drużyna naszej szkoły zakwalifikowała się do najlepszej „4” szkół gimnazjalnych na Dolnym Śląsku. Kolejny raz będziemy walczyć o udział w Mistrzostwach Polski szkół gimnazjalnych. Półfinał i finał strefy rozegrany w Świdnicy wygraliśmy bez straty seta pokonując w finale zespoły z Dzierżoniowa, Ząbkowic Śląskich i Świdnicy. Połączone siły z klas II i III (młodzików i kadetów) naszego Gimnazjum pokazały wysokie umiejętności siatkarskie zdobywając złote medale w powiecie wałbrzyskim. Na szczególne wyróżnienia zasługują: Kamil Bitny- Szlachto IIICg, Łukasz Augustyniak IIICg, Michał Kazanecki IIICg, Paweł Nowak IIICg, Jakub Iwaszkiewicz IIICg, Henryk Szuliński IIICg, Miłosz Baran IIAg, Dominik Płużka IIAg, Dawid Szymków IIAg, Dawid Witek IIAg, Wiktor Mordarski IIAg, Oliwier Mroziński IIAg, Oskar Łebek IICg. Opiekun zespołu – Radosław Ostrowski. Finał Dolnego Śląska odbędzie się w dniu 22.03.2018 roku we Wrocławiu, a naszymi przeciwnikami będą drużyny z Jawora, Bolesławca i Wrocławia.

Kategoria: