12 marca, 2018 7:26 pm

MISTRZYNIE W PIŁCE NOŻNEJ 

 
6 marca 2018r. licealistki naszej szkoły walczyły w dolnośląskich finałach Licealiady w piłce nożnej halowej, które odbyły się na hali Aqua Zdroju przy ul. Ratuszowej 6. Był to już drugi z rzędu finał dla naszych uczennic w tych rozgrywkach. Poprzedni odbył się w Lubinie, w którym dziewczyny zajęły 1 miejsce, będąc poza zasięgiem przeciwniczek. W tym roku reprezentantki naszej szkoły udowodniły, że nadal są najlepsze w województwie. Wygrały wszystkie mecze w pięknym stylu i stanęły na najwyższym stopniu podium. Słowa uznania należą się również organizatorom tego widowiska za profesjonalne przygotowanie całej imprezy.
 
Mistrzowska kadra:
 
Nikola Wójcik
Kamila Zygmunt
Nikola Nawieśniak
Karolina Borowiak
Natalia Basiak
Julia Kowalczyk
Jessica Pluta
 
Opiekun- prof. Marcin Folc
 
Gratulujemy wielkiego sukcesu i życzymy kolejnych!

Kategoria: