28 lutego, 2018 4:45 pm

BRĄZOWY MEDAL W FINALE LICEALIADY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Hala Gwardii Wrocław 21.02.2018 roku była gospodarzem Finałowego Turnieju Licealiady w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Walczyliśmy w najlepszej „4” szkół na Dolnym Śląsku. To był już kolejny nasz awans do finału po rocznej przerwie. Nie mieliśmy szczęścia w losowaniu trafiając w półfinale na bardzo silny zespół z SMS Junior Wrocław. Przegraliśmy z zespołem z Wrocławia 0:2 (16:25,21:25) i pozostała nam walka o podium. W meczu o III miejsce spotkaliśmy się z zespołem z Zespołu Szkół Mechanicznych z Bolesławca pokonując ich 2:0 ( 25:12, 25:13).Wywalczyliśmy brązowy medal i III miejsce na Dolnym Śląsku. Pozostał niedosyt, ale za rok obiecujemy że będziemy walczyć o najwyższe laury. Wszyscy uczniowie to zawodnicy klubu siatkarskiego TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych. Sukces odnieśli: Kacper Laskowski II A, Mateusz Wychowaniec I A, Dawid Hiszpański I A, Sebastian Stalka I A, Aleksander Mordarski II A, Adrian Wojtas II A, Dawid Ferdynus II A, Oskar Skupin III A. Opiekun zespołu: Radosław Ostrowski

   

Kategoria: