15 lutego, 2018 4:49 pm

ALE SIĘ DZIEJE…

Klasa policyjna IID nie zna pojęcia- NUDY. Obowiązki szkolne idą  w parze w dodatkowymi zajęciami a także czasem na rozrywkę i odpoczynek.

W ostatnich miesiącach bardo dużo się dzieje. Młodzież wzięła udział w policyjnym konkursie filmowym „Babciu, nie oddawaj pieniędzy- to nie akcja policyjna!”, reprezentowała klasy mundurowe przy pomocy w organizacji olimpiady i konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” w naszej szkole. Obecnie uczniowie zaangażowani są w cykl prezentacji BHP dla uczniów klas młodszych w szkołach podstawowych i gimnazjalnych.

Zwiedzanie i zapoznanie z kulisami pracy Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, zajęcia na strzelnicy Fundacji Przetrwanie, manewry ratownicze w hali Makro, obserwacja rozpraw sądowych w Sądzie Okręgowym w Świdnicy czy udział w cyklu wykładów w zakresie edukacji prawnej- wszystko to integralna część profilu tej klasy.

Obowiązki przeplatają się z chwilami na odpoczynek i integrację. Wyjścia do kina, organizacja wycieczek czy ogniska klasowego, wyjazd do Parku Trampolin „Go Jump– to część naszej szkolnej, wspaniałej codzienności.

Zapraszamy do obejrzenia mini galerii zdjęć .

Pozdrawiamy, klasa IID z wychowawcą: Moniką Procką

 

 

Kategoria: