14 lutego, 2018 6:28 pm

KCIUKI TRZEBA TRZYMAĆ

 

Klasa IID– o profilu policyjnym bierze udział w konkursie pt. „Babciu, nie oddawaj pieniędzy- to nie akcja policyjna!”

Organizatorem jest Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu. Celem kampanii jest propagowanie wiedzy na temat prawidłowych zachowań w przypadku zagrożeń ze strony oszustów i złodziei. Warunkiem przystąpienia było nagranie spotu nawołującego do przestrzegania zasad bezpieczeństwa przez osoby starsze i samotne. My już to zrobiliśmy. W prace nad scenariuszem zaangażowana była cała klasa, aktorami zostali: Joanna Kupniewska, Mateusz Bijok, Kacper Torba i Adrian Kuś. Rola reżysera i montażysty – Piotr Kaczmarek. Opiekunem jest wychowawca klasy Monika Procka.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 marca 2018 roku.

Trzymajcie kciuki!!

Kategoria: